SEIKO Kinetic SNP096P

SEIKO, 1881 yılında Kintaro Hattori tarafından, Japonya’nın başkenti Tokyo’da, saat tamiri ve satışı yapan bir dükkân ile serüvenine başlamıştır. Vücut enerjisi ile çalışan saatlerini piyasaya sunması, saat sektöründe devrimi beraberinde getirmiştir. Saat üretiminde asırlık bir deneyime sahip SEIKO, saat endüstrisinde ürettiği teknolojilerle, dayanıklılık ve kaliteyi birleştirerek marka değerini üst seviyelere çıkarmıştır.

Bugüne kadar ürettiği modeller arasında, Kinetic Perpetual™ Teknolojisi kullanılan saatlerinde zamanı sizin için yıllarca doğru gösteren teknolojiyi sizlerin kullanımına sunuyor.

Kinetic SNP096P modeli,

Klasik ve şık görünümü altında yatan bir modernliği birleştiriyor.

41,5 mm kasa çapı, paslanmaz çelik yapısı ve pembe - altın kaplama (rose-gold color coating) olan gövdesi, şık ve zarif görüntüsünün altında, dayanıklılık ve tasarımı ön plana çıkarıyor. Kilitli kelebek tokalı kahverengi deri kayış, estetik ve güvenilirliğin bu saatte vücut bulmuş halini yansıtıyor. Çizilmelere ve darbelere karşı elmas sertliğinde dayanıklılık ve parlak görüntüyü bir arada sunan Safir cam ile donatılmış ekranı, her anınızda size tam bir destek sunuyor. Kinetic SNP096P modeli, 10 bar basınca ve 100 metreye kadar su geçirmezliği ile bulunduğunuz yerin koşullarına bakmadan rahatlık ve performansı bir arada sunuyor.

Kinetic Perpetual™ Teknolojisi

Kinetic Perpetual™ teknolojisi, 28 Şubat 2100 yılına kadar ayar gerektirmeyen ve doğru tarihi gösteren, klasik bir perpetual takvim ile kuvars hassasiyetini birleştiren bir SEIKO teknolojisidir. 4 yıllık enerji rezervi ile zamanı bu süre zarfında doğru gösteren ve enerjisini vücut hareketinizden alan Kinetic Perpetual™ teknolojisi, tam şarj olduğunda 6 ay boyunca çalışabilir, kullanılmadığında 4 yıl boyunca “uyku” modunda zamanı sizin için saklar.

Kinetic Perpetual™ teknolojisi ile ayrıca,

·         24 saat Göstergesi - Zaman karmaşasına son!

·         Ay Göstergesi – Zamanın her ayrıntısı önemli!

·         Artık Yıl Göstergesi – Alışılmış çizgilerin dışına çıkın!

·         Enerji Tasarrufu Fonksiyonu – İhtiyacınız olduğu her an yanınızda ve enerjik!

·         “Time Relay” sistemi ile 4 yıla kadar zamanı hafızasında tutar.

Kinetic SNP096P modeli, özellikleri,  SEIKO kalite ve teknolojisini, tasarımı ve kullanım rahatlığını kullanıcılarına unutulmaz bir deneyim yaşamaları için sunuyor.